Opinie o nas

Dodaj opinię
Bartłomiej
16-08-15, 15:12
Wraz z bratem, kolegami i koleżanką (bez rodziców) spędziłem 3 dni w Hildzie. Łącznie była nas piątka i ku mojemu zaskoczeniu spokojnie zmieściliśmy się w domku. Było tam czysto i przytulnie.   Oprócz tego do dyspozycji mieliśmy bardzo duży ogród, huśtawki, hamaki i trampolinę, której użyczyli nam gospodarze.
  W okolicy jest dużo tras rowerowych o różnym stopniu trudności. W niewielkiej odległości od Świerczyny jest jezioro Górzno, gdzie można się kąpać. Do naszej dyspozycji jest także boisko do siatkówki. Oprócz tego 200 metrów od Hildy jest jezioro Świerczyńskie, gdzie można wędkować pod okiem gospodarza lub pływać.
  Polecam Hildę i Koty pod każdym względem.
Marlena
14-08-15, 20:19
Właśnie spędziliśmy kilka przecudnych dni w tym uroczym malowniczym miejscu!Codziennie pyszna kawa, piękne krajobrazy, jezioro,raj dla dzieci-zabawy plastyczne, pełen atrakcji przecudny ogród. Bardzo gorąco polecam!!!
Marlena
13-08-15, 20:53
Wiejsko,sielsko,anielsko-kawałek raju na ziemi!!!Tu po prostu trzeba przyjechać!!!!!!
Andrzej
30-07-15, 23:15
Pobyt w Świerczynie pozwolił nam choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Cisza spokój i inność jak na Podlasiu - a dużo,dużo bliżej. Wypad rowerowy na wieżę widokową do Osiecznej i kąpiel w jeziorze stanowiły miłą atrakcję dla dzieciaków. Przestrzeń, którą mieliśmy do dyspozycji, wyzwalała u dzieci pomysły na różne zabawy (porzuciły nawet komputer). Jedzonko wyśmienite , nawet dodatkowe śniadanie dostaliśmy do łóżka. Żona przywiozła do Świerczyny krzesło do remontu, które razem z twórczą właścicielką Anetą potraktowały farbą, tzn. zmieniły w dzieło sztuki-instalację. Od tego czasu w domu mam warsztat, natchnienie bez końca... Nie wiem co będzie jak się meble skończą. Cudownie spędzony czas, POLECAM!
Jacek Plewa
30-06-15, 15:46
Byliśmy pierwszymi gośćmi, spędzającymi weekend w domku Hilda i koty :)
Cisza, spokój, jezioro, świeże powietrze. A jaki zachód słońca! Dla dzieci raj, pełna swoboda, a dla rodziców poczucie bezpieczeństwa, bo daleko od samochodów i innych niebezpieczeństw.
Serdecznie polecamy i dziękujemy za gościnę!

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem